Ο Δήμαρχος Νέας Προποντίδας κ. Εμμανουήλ Καρράς, το Δημοτικό Συμβούλιο, ο Πρόεδρος και οι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Αγίου Μάμαντος σας προσκαλούν στον εορτασμό του Αγίου Χριστοφόρου, την Πέμπτη 9 Μαϊου 2024.
Αμέσως μετά την πανηγυρική Θεία Λειτουργία θα ακολουθήσει το πατροπαράδοτο κουρμπάνι, που θα πραγματοποιηθεί σε συνεργασία με τους τοπικούς συλλόγους.
Σε περίπτωση άσχημων καιρικών συνθηκών θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Ε.ΠΟ.Κ.Α.Μ.