Ο Δήμαρχος και σύσσωμο το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Αριστοτέλη, αποχαιρετούν με οδύνη τον διατελέσαντα Δήμαρχο του καποδιστριακού Δήμου Αρναίας (2003-2006) Γεώργιο Κατσιαμούρη, που «έφυγε» την Τρίτη, 27/2/24 από κοντά μας, σε ηλικία 72 ετών.
Ο Γεώργιος Κατσιαμούρης, υπηρέτησε τον τόπο του και τους συμπολίτες του, όχι μόνο ως δήμαρχος, αλλά και επί σειρά ετών μέσα από το Δημοτικό Συμβούλιο του τότε Δήμου Αρναίας, την Επιμορφωτική και Εκπολιτιστική Εταιρεία Αρναίας και την επαγγελματική και επιστημονική του δραστηριότητα ως φαρμακοποιός.
Με απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου, ο Δήμος Αριστοτέλη ανέλαβε τη δαπάνη ταφής και κατάθεσης στεφάνου εις μνήμην του εκλιπόντος.