Στις 27 Σεπτεμβρίου πραγματοποιήθηκε το 1ο iSAVElives FIRST RESPONDER EDUCATION.
Μετά από 4 μήνες σκληρής δουλειάς από πολλούς εθελοντές είχαν ως αποτέλεσμα να ολοκληρωθεί με επιτυχία το πρώτο διαδικτυακό και ανανεωμένο σεμινάριο με συμμετοχές από γονείς, παιδιά και Συλλόγους οι οποίοι αφιέρωσαν ένα απόγευμα τους για να μάθουν πως μπορούν με τα δύο τους χέρια να ΣΩΣΟΥΝ μια ΖΩΗ.
“Θερμά σχόλια και ευχές θα μας συντροφεύουν δίνοντας μας την ώθηση για δύναμη και εξέλιξη!
Σε αυτή την σκληρή μάχη δεν περισσεύει κάνεις, με ένα κλικ προεγγραφής σε καλεί να συμμετέχεις κι εσύ στη ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ των Πρώτων Βοηθειών με τη βοήθεια της ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ, που σου προσφέρει το KIDS SAVE LIVES.
Όλοι μπορούν να συμμετέχουν χωρίς οικονομική επιβάρυνση (φορείς, σύλλογοι, εταιρείες) με την προεγγραφή τους εδώ: https://kidssavelives.gr/ekpaideusi/.”, αναφέρουν οι διοργανωτές του σεμιναρίου, ο οργανισμός KIDS SAVE LIVES – Τα Παιδιά Σώζουν Ζωές.