Συναγερμός έχει σημάνει στις Αρχές της Θεσσαλονίκης, καθώς τις πρώτες πρωινές ώρες της Μεγάλης Παρασκευής, εξαφανίστηκε από το σπίτι του στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης, ο Μιχάλης Μ. 15 ετών.
Η περιπέτεια του Μιχάλη Μ., 15 ετών, έληξε σήμερα απογευματινές ώρες δίνοντας τέλος στην αγωνία των δικών του ανθρώπων που τον αναζητούσαν. Ο Μιχάλης Μ. βρέθηκε στην περιοχή του Εύοσμου Θεσσαλονίκης και είναι καλά στην υγεία του.
«To Χαμόγελο του Παιδιού» θα βρίσκεται κοντά στον Μιχάλη Μ. και την οικογένειά του για την παροχή ψυχολογικής υποστήριξης και οτιδήποτε άλλο χρειαστεί.