Η ΠΚΜ αναδεικνύει και φωταγωγεί ένα από τα ωραιότερα τοπία της Ελλάδας μέσα από μια μεγάλη δωρεάν συναυλία από τα μπαλκόνια των καταρρακτών της Έδεσσας, κάτι που γίνεται πρώτη φορά.
Ανήμερα του Πάσχα μέσα από τη σελίδα του Κέντρο Πολιτισμού Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας, στέλνουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ευχές αλλά και ένα μήνυμα αισιοδοξίας σε όλη την Ελλάδα με εικόνες από τους ολάνθιστους κάμπους της Πέλλας, με φόντο τους καταρράκτες.
Μια συναυλία 2 ωρών με μαγικές εικόνες που θα κορυφωθεί βράδυ, για να απολαύσει το κοινό το παιχνίδι του νερού και του φωτός