Ο δήμος Νέας Προποντίδας ανακοινώνει ότι αύριο Τετάρτη 19 Φεβρουαρίου 2020, θα γίνει διακοπή νερού στις 8:30 το πρωί και θα διαρκέσει έως αργά το μεσημέρι στην Ν. Ηράκλεια και στον Άγιο Παύλο λόγω καθαρισμού των δεξαμενών.
Ο δήμος Νέας Προποντίδας ανακοινώνει ότι αύριο Τετάρτη 19 Φεβρουαρίου 2020, θα γίνει διακοπή νερού στις 8:30 το πρωί και θα διαρκέσει έως αργά το μεσημέρι στην Ν. Ηράκλεια και στον Άγιο Παύλο λόγω καθαρισμού των δεξαμενών.