Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Γοματίου σας προσκαλεί στην ετήσια Γενική Συνέλευση του Συλλόγου που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 στις 5:30 μ.μ. στον χώρο της Πρόνοιας.
Θα ακολουθήσει η κοπή πίτας του Συλλόγου.
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Γοματίου σας προσκαλεί στην ετήσια Γενική Συνέλευση του Συλλόγου που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 στις 5:30 μ.μ. στον χώρο της Πρόνοιας.
Θα ακολουθήσει η κοπή πίτας του Συλλόγου.