Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Συκιάς “Τα Συκιωτάκια” προσκαλεί τα μέλη στην Γενική Συνέλευση με θέμα τον οικονομικό απολογισμό αλλά και την κοπή της Βασιλόπιτας την Κυριακή 26 Ιανουαρίου (ώρα 16:30μ.μ. Γενική Συνέλευση και 17:30μ.μ κοπή Βασιλόπιτας).
Ολόκληρη η ανακοίνωση του Συλλόγου:
“Αγαπητά μέλη
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι λήγει η θητεία του Διοικητικού Συμβουλίου του Π.Σ και ταυτόχρονα να σας ευχαριστήσουμε μέσα από την καρδιά μας που σταθήκατε δίπλα μας βοηθοί και αρωγοί, στη διετή προσπάθειά μας να συνεχίσουμε ακούραστα τη λειτουργία του Συλλόγου αλλά και να τον αναδείξουμε μαζί σας όσο περισσότερο γίνεται, συνεχίζοντας κι εμείς με τη σειρά μας την προσπάθεια που ξεκίνησαν κάποιοι συγχωριανοί μας με κόπο και αγώνα πρίν.
Γι ‘αυτό καλείστε όλα τα μέλη να παρευρεθείτε στην Γενική Συνέλευση με θέμα τον οικονομικό απολογισμό αλλά και την κοπή της Βασιλόπιτας την Κυριακή 26 Ιανουαρίου(ώρα 16:30μ.μ. Γενική Συνέλευση και 17:30μ.μ κοπή Βασιλόπιτας).
Σε περίπτωση μη προβλεπόμενης από το καταστατικό απαρτίας κατά την ανωτέρω ημερομηνία, η Γ.Σ θα επαναληφθεί.
Όσοι ενδιαφέρονται για την ανάδειξη νέου Δ.Σ μπορούν να υποβάλουν την υποψηφιότητά τους μέχρι 26 Ιανουαρίου.
Η εκλογική διαδικασία θα διεξαχθεί την Τρίτη 28 Ιανουαρίου κατά τις ώρες 15:30 έως 19:00μ.μ
Παρακαλούμε πολύ για τη συμμετοχή σας στις απερχόμενες εκλογές.
Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη.
Με εκτίμηση
Το Δ.Σ”.