Ανακοίνωση του Βουλευτή Χαλκιδικής Πάνα Απόστολου αναφορικά με τα νέα του Κοινοβουλευτικά καθήκοντα ως Υπεύθυνος του Κοινοβουλευτικού Τομέα “Ανάπτυξης & Επενδύσεων”.
«Σήμερα κι έπειτα από την ανακοίνωση του Προέδρου του Κινήματος Αλλαγής – ΠΑ.ΣΟ.Κ., Ν. Ανδρουλάκη, ξεκινά μια νέα Κοινοβουλευτική περίοδος, τόσο για μένα όσο και για ολόκληρη την Κοινοβουλευτική μας Ομάδα.
Ευχαριστώ πολύ τον πρόεδρο για την ιδιαίτερα τιμητική του πρόταση, να αναλάβω τον Κοινοβουλευτικό Τομέα “Ανάπτυξης & Επενδύσεων”.
Με πλήρη αφοσίωση στις αρχές που διέπουν την παράταξή μας και με την ευθύνη των αυξημένων απαιτήσεων του νέου χαρτοφυλακίου, θα κάνω το καλύτερο για να ανταποκριθώ και σε αυτή τη νέα ευθύνη, δίχως παράλληλα να παύσω να εργάζομαι για τις ανάγκες της Χαλκιδικής».