Η θεατρική ομάδα του ΦΑΡΟΥ σατιρίζει την καθημερινότητά μας με μια φανταστική ιστορία που διαδραματίζεται στην οδό ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ 20-21, τον Οκτώβριο για 7 μόνο μέρες και με απαραίτητη προϋπόθεση την τήρηση των οδηγιών για τον covid ’19.
Πρεμιέρα Σάββατο 2 Οκτωβρίου, παραστάσεις 3,4, 8, 9, 10, 11 Οκτωβρίου και ώρα 21.00 στο Κλειστό Θέατρο Νέων Μουδανιών.
Ετοιμαστείτε λοιπόν να απολαύσετε την ιστορία, χαμογελώντας κάτω από… τις μάσκες!