Η Διεθνή Ένωση Αστυνομικών Τοπική Διοίκηση Χαλκιδικής ευχαριστει όλα τα παιδιά για τη συμμετοχή τους στο διαγωνισμό ζωγραφικής «Παραδοσιακές Χριστουγεννιάτικες Κάρτες» για τη δημιουργία της ευχετήριας κάρτας Χριστουγέννων. (δείτε εδώ).
“Σε κάθε παιδί που πήρε μέρος στον Διαγωνισμό θα αποσταλούν χριστουγεννιάτικα δωράκια. Καλά Χριστούγεννα με υγεία και ευτυχία σε κάθε οικογένεια.”, ανέφερε η διοίκηση της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών Χαλκιδικής.
Νικητής του πρώτου βραβείου είναι. 1. Λανταβός Απόστολος (Ένα Tablet)
2. Δέυτερου βραβείου Κοθρά Δήμητρα (Ένα Tablet)
3.Τρίτου βραβείου Καρακατσάνης Διαμαντής (Διάφορα χριστουγεννιάτικα παιχνίδια)
4)Τέταρτου βραβείου Μαργαρίτη Κυριακή (Διάφορα χριστουγεννιάτικα παιχνίδια)