Η Κοινότητα Νικήτης κάνει έκκληση στους πολίτες που μπορούν να δώσουν αίμα, να προσέλθουν σε οποιονδήποτε σταθμό αιμοδοσίας, για λογαριασμό του Βικήλη Νικήτα του Ιωάννη, ο οποίος νοσηλεύεται στον Άγιο Λουκά και έχει άμεση ανάγκη για αίμα.
Η Κοινότητα Νικήτης κάνει έκκληση στους πολίτες που μπορούν να δώσουν αίμα, να προσέλθουν σε οποιονδήποτε σταθμό αιμοδοσίας, για λογαριασμό του Βικήλη Νικήτα του Ιωάννη, ο οποίος νοσηλεύεται στον Άγιο Λουκά και έχει άμεση ανάγκη για αίμα.