Το παιχνίδι του ΠΑΟΚ με το Βόλο στο Πανθεσσαλικό θα «σφυρίξει» ο Βασίλης Φωτιάς από την Πέλλα με βοηθούς τον Χριστάκογλου (Χαλκιδικής) και τον Ζήρδα (Αθηνών), ενώ ο Αλέξανδρος Τσακαλίδης (Χαλκιδικής) έχει οριστεί 4ος διαιτητής.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9
18:30 ΒΟΛΟΣ-ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Χριστάκογλου (Χαλκιδικής), Ζήρδας (Αθηνών)
4ος Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Διαιτητής VAR: Μανούχος (Αργολίδας)
Διαιτητής AVAR: Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής)
Ο Τάσος Σιδηρόπουλος της ΕΠΣ Δωδεκανήσου, ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει τη σαββατιάτικη (26/9) αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Παναιτωλικό στο «Γ. Καραϊσκάκης», για την 3η αγωνιστική της Super League και εκείνο της ΑΕΚ με τη Λαμία στο ΟΑΚΑ ο Θανάσης Τζήλος από τη Λάρισα, ενώ ο Τάσος Παπαπέτρου (Αθηνών) επιλέχθηκε για την αναμέτρηση του Αλκαζάρ, μεταξύ της ΑΕΛ και του Παναθηναϊκού.