Μέχρι την Τετάρτη 12 Αυγούστου 2020 θα λειτουργεί η ομαδική έκθεση ζωγραφικής Καλλιτεχνών του Δήμου Νέας Προποντίδας «Το ξύπνημα των Αισθήσεων», που φιλοξενείται στο Μουσείο Αλιευτικών Σκαφών και Εργαλείων Ν. Μουδανιών.
Το κοινό αγκάλιασε θερμά την έκθεση και καθημερινά υπάρχει ροή επισκεπτών, που πηγαίνουν να θαυμάσουν τα έργα από κοντά.
Ώρες λειτουργίας: 9:00 με 13:00.
Υποχρεωτική η χρήση προστατευτικής μάσκας.