Το Θεατρικό Εργαστήρι Πολιτιστικού Συλλόγου Νέων Ρόδων παρουσιάζει το έργο “Όλα αυτά τα υπέροχα πράγματα” στις 8 και 9 Αυγούστου 2020 στις 21:00 στο Θέατρο Νέων Ρόδων.
«Εγώ έφτιαξα μια λίστα με όλα αυτά τα υπέροχα πράγματα για τα οποία αξίζει να ζεις. Αυτό ξεκίνησε σαν δώρο στη μητέρα μου. Μεγάλη ιστορία…».
Διασκευή κειμένου και Σκηνοθεσία: Άννα Καραμανίδου
Σκηνογραφία και Ενδυματολογία: Μάγδα Δήμου και Μελίνα Μαβίδου
Επί σκηνής: Ελένη Βορεινού, Σοφία Ισαακίδου, Σούλα Καμπάσογλου, Λένα Παναγιωτοπούλου, Φαίη Ταβλαρίδου, Φωτεινή Ταβλαρίδου, Βίκυ Ταλέα, Τένια Τσαλή, Ελένη Χατζηλίδου.
Φώτο: Θεοδώρα Μανωλούδα