Ο Σύλλογος Καλλιτεχνών Εικαστικών Τεχνών Χαλκιδικής, έχοντας υπόψη του τις ιδιαίτερες συνθήκες που υπάρχουν στη χώρα μας λόγω covid-19, διοργανώνει εικαστική έκθεση με τίτλο SUMMER ART στον προαύλιο χώρο και στην αίθουσα του ΣΚΕΤΧ (περιοχή Κέντρου Νεότητας Πολυγύρου) απο 5 έως 8 Αυγούστου.
Στην έκθεση θα παρουσιαστούν δημιουργίες των μελών του ΣΚΕΤΧ που περιλαμβάνουν ζωγραφική, γλυπτική, αγιογραφία, εικαστικές κατασκευές και χειροποίητο κόσμημα.
Ώρες λειτουργίας 19:00-22:00.