Η Αξιοποίηση Τουριστικών Ακινήτων Δήμου Αριστοτέλη ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά πέντε (05) ατόμων για την κάλυψη εποχικών και παροδικών αναγκών των υποκαταστημάτων της.
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό έντυπο ασεπ ΣΟΧ.6 και να την υποβάλουν, μαζί με τα απαιτούμενα από την Ανακοίνωση δικαιολογητικά μόνο ηλεκτρονικά στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: [email protected], εντός προθεσμίας δέκα (10) ημερών που αρχίζει από την 19/06/2020 έως και την 29/06/2020.
Πληροφορίες στην ιστοσελίδα www.axtada.gr