Ο δήμος Κασσάνδρας ανακοίνωσε την επαναλειτουργία του Υδροθεραπευτηρίου Λουτρών Αγίας Παρασκευής του Δήμου Κασσάνδρας από τη Δευτέρα 15/06/2020.
Το Υδροθεραπευτήριο Λουτρών Αγίας Παρασκευής είναι έτοιμο να υποδεχτεί τους επισκέπτες στις εγκαταστάσεις της Ιαματικής Πηγής έχοντας λάβει όλα τα απαραίτητα μέτρα προστασίας της Υγείας και Ασφάλειας των εργαζομένων και των πελατών, για τη πρόληψη της διάδοσης του Κορωνοϊού SARS-COVID-19.