Από την Παρασκευή 15 Μαΐου 2020 όλοι οι μαθητές και όλες οι μαθήτριες της Γ΄ τάξης του σχολείου θα προσέρχονται καθημερινά στο ΕΠΑΛ Ν. Μουδανιών, όλες τις ημέρες της εβδομάδας, σε εφαρμογή του ισχύοντος, από το Μάρτη, ωρολόγιου προγράμματος λειτουργίας.
Η ανακοίνωση αυτή δεν αφορά τους/τις μαθητές/μαθήτριες που απαλλάχθηκαν για ειδικό λόγο, της παρουσίας τους στο σχολείο, υποβάλλοντας σχετική Υπεύθυνη Δήλωση.