Με πολύ συγκίνηση υποδέχθηκε η διεύθυνση του Κέντρου Υγείας Κασσανδρείας Χαλκιδικής τον Αθλητικό Σύλλογο ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Κασσάνδρας Χαλκιδικής και τον κ. Θεόφιλο Παπαδόπουλο, οι οποίοι προσέφεραν το κύπελλό τους που με κόπο και πολύ προσπάθεια κέρδισαν οι αθλητές του στο 1ο Kids Festival που διοργάνωσε η Ένωση Ταεκβοντο Βορείου Ελλάδας στις 26/5/2018, «ως ένδειξη ευγνωμοσύνης, στο έργο των ανθρώπων που εργάζονται στο σύστημα υγείας και ιδιαίτερα για την πολύτιμη προσφορά τους στην προστασία όλων μας κατά την περίοδο της πανδημίας του covid19».
“Σας ευχαριστούμε και μεις με τη σειρά μας και σας ευχόμαστε να κερδίσετε πολλά ακόμη κύπελλα, γιατί το αξίζετε όχι μόνο ως αθλητές αλλά κυρίως ως άνθρωποι!”, αναφέρει η Διευθύντρια Κέντρου Υγείας Κασσανδρείας δρ. Σοφία Δημοπούλου.