Ο πρόεδρος, το διοικητικό συμβούλιο και οι εργαζόμενοι του Μορφωτικού – Πολιτιστικού – Αθλητικού και Κοινωνικού Νομικού Προσώπου δήμου Πολυγύρου “Αριστοτέλης” σας εύχονται Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα με υγεία, δύναμη και ελπίδα!”
Ο πρόεδρος, το διοικητικό συμβούλιο και οι εργαζόμενοι του Μορφωτικού – Πολιτιστικού – Αθλητικού και Κοινωνικού Νομικού Προσώπου δήμου Πολυγύρου “Αριστοτέλης” σας εύχονται Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα με υγεία, δύναμη και ελπίδα!”