Ευχές για το Πάσχα του δημάρχου Νέας Προποντίδας κ. Εμμανουήλ Καρρά, των δημοτικών συμβούλων, των προέδρων και συμβούλων των κοινοτήτων και των υπάλληλων του δήμου Νέας Προποντίδας.
“Ο δήμαρχος Νέας Προποντίδας κ. Εμμανουήλ Καρράς, οι δημοτικοί σύμβουλοι, οι πρόεδροι και σύμβουλοι των κοινοτήτων και οι υπάλληλοι του δήμου Νέας Προποντίδας σας εύχονται ολόψυχα Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση. Τις Άγιες ήμερες του Πάσχα ας πλημμυρίσουν οι καρδιές όλων με το Φως της Αγάπης και της Ελπίδας. Για να έχουμε Υγεία, Μένουμε σπίτι, προστατεύουμε τους εαυτούς μας και τους γύρω μας.”