Ευχές για το Πάσχα του Αριστοτέλειου Πνευματικού Κέντρου – Κέντρου Πολιτισμού Ιερισσού.
“Ο πρόεδρος του Αριστοτέλειου Πνευματικού Κέντρου κος. Τζιτζιρ’ικας Αστέριος, τα μέλη του Δ.Σ., οι εργαζόμενοι και οι συνεργάτες, εύχονται ολόψυχα το Αναστάσιμο Φως να φωτίζει τις ζωές μας και η Ανάσταση του Κυρίου να φέρει τη λύτρωση στις ψυχές όλων μας! Καλό Πάσχα σε όλους με υγειά, αλληλεγγύη, υπομονή και επίμονη!”