Μετά από πρωτοβουλία του Προέδρου της Ομάδας Εθελοντών Δραγουντέλι κ. Δραμουνδάνη Χαράλαμπο, χθες Κυριακή 22 Μαρτίου 2020 πραγματοποιήθηκε απολύμανση των οχημάτων και των γραφείων της ομάδας για προληπτικούς λόγους από εξειδικευμένο συνεργείο.
“Ευχαριστούμε θερμά τον κ. Χατζηγιάννη Νικόλαο (εταιρεία απεντομόσεων – απολύμανσης) και μέλος της ομάδας, για την δωρεά απολύμανση.
Η ασφάλεια των μελών επιβάλλεται.”, ανέφερε ο πρόεδρος κ. Δραμουνδάνης.