Δελτίο τύπου εξέδωσε σήμερα Παρασκευή 20 Μαρτίου 2020 ο Φαρμακευτικός Σύλλογος Χαλκιδικής όπου ζητάει από τους πολίτες να μείνουν στο σπίτι.
“Μόνο έτσι θα μπορέσουμε να ξεπεράσουμε αυτή τη κατάσταση με τις λιγότερες δυνατές απώλειες. Ο φαρμακοποιός της γειτονιάς σας θα είναι δίπλα σας και θα προσπαθεί πάντα να σας εξυπηρετεί όσο το δυνατόν καλύτερα, όπως έκανε πάντα.”, επισημάνει ο σύλλογος.
Ολόκληρο δελτίο τύπου: