Πραγματοποιήθηκε χθες Σάββατο 25/1/2020 στο “ΤΖΑΝΤΕΣ καφέ μπαρ” η ετήσια κοπή της πίτας του Συλλόγου Τεχνών Γαλάτιστας.
Στην εκδήλωση μαζί με μέλη και φίλοι του συλλόγου παραβρέθηκαν και ο αντιδήμαρχος Πολυγύρου κ.Ι Σιμώνης, η πρόεδρος της Δημ. Επιχείρησης κ. Μ. Αβέρη, ο πρόεδρος της κοινότητας κ. Μ. Σειράς, η Δημοτική Σύμβουλος Δ. Πολυγύρου, Πρόεδρος του Μορφωτικού Νομικού Προσώπου “Αριστοτέλης”, Πρόεδρος του Λιμενικού Ταμείου Πολυγύρου Ιφιγένεια Κυριάκου.