Ένα απολαυστικό, γεμάτο κέφι, χορό και τραγούδι party στην καρδιά της Θεσσαλονίκης για μικρούς και μεγάλους έλαβε χώρα στο PAOK FC City Store-1926 και τον πεζόδρομο της Αγίας Σοφίας χθες Σάββατο 21.12.2019.
O κόσμος ήρθε και διασκέδασε με την ψυχή του στο Xmas Party του ΠΑΟΚ. Οι Αλέξανδρος Πασχαλάκης και Λάζαρος Λάμπρου δεν σταμάτησαν να υπογράφουν αυτόγραφα, ο Master Tempo, η μουσικοχορευτική ομάδα του Συλλόγου Συνδρόμου Down Ελλάδας και πολλές μπάντες της πόλης έδωσαν ρυθμό με τις μουσικές τους, ενώ τα ΙΕΚ Δέλτα 360 και η Protergia μοίρασαν δώρα σε μικρούς και μεγάλους. Το παρόν έδωσε και ο Δήμαρχος Θεσσαλονίκης, κ. Ζέρβας.