Στα πλαίσια των πολιτιστικών εκδηλώσεων προς τιμήν του εορτασμού της Αγίας Χάιδως, ο Πολιτιστικός Σύλλογος Στανού Χαλκιδικής σας προσκαλεί την Τρίτη 27 Αυγούστου σε μία βραδιά αφιερωμένη στους μικρούς μας φίλους. Ώρα έναρξης 8:30 μ.μ. Είσοδος ελεύθερη. Στο χώρο θα λειτουργεί κυλικείο.
“Ελάτε να διασκεδάσουμε παρέα με ξυλοπόδαρους και μάγους!
Θα παίξουμε και θα γελάσουμε με την ψυχή μας!”, είναι το μήνυμα του συλλόγου για τα παιδιά.