Ο Ιερός Ναός Παναγίας Παντοβασιλίσσης Νέας Τρίγλιας θα υποδεχτεί την Πέμπτη 25 Ιουλίου το Ιερό λείψανο του Αγίου Λουκά του ιατρού του θαυματουργού. Η υποδοχή θα γίνει μπροστά στο ΚΑΠΗ Τρίγλιας στις 6.15 το απόγευμα.
Ο Ιερός Ναός Παναγίας Παντοβασιλίσσης Νέας Τρίγλιας θα υποδεχτεί την Πέμπτη 25 Ιουλίου το Ιερό λείψανο του Αγίου Λουκά του ιατρού του θαυματουργού. Η υποδοχή θα γίνει μπροστά στο ΚΑΠΗ Τρίγλιας στις 6.15 το απόγευμα.