Ο Πολιτιστικός Συλλόγος Αγίας Παρασκευής ανκοινώνει ότι το Λαογραφικό Μουσείο της Αγίας Παρασκευής εινια ανοιχτό καθημερινά και σας περιμένει να το επισκεφτείτε.
Ολόκληρη η ανακοίνωση του Πολιτιστικού Συλλόγου Αγίας Παρασκευής:
“Το λαογραφικό μουσείο της Αγίας Παρασκευής Χαλκιδικής, λειτουργεί καθημερινά από τις 9 το πρωί έως τις 1 το μεσημέρι και από τις 7 έως τις 9 το απόγευμα.Θα χαρούμε πολύ να μας επισκεφθείτε και να κάνετε ένα ταξίδι στο παρελθόν και να μάθετε την ιστορία του τόπου μας.
Με εκτίμηση
το Δ.Σ του Συλλόγου”