Νοσταλγοί του βινυλίου, όλοι εμείς που υπερθεματίζουμε για τις χάρες αυτού του μέσου (ήχος, εξώφυλλο, τελετουργικό και άλλα τέτοια τετριμμένα), κάποιες φορές ίσως θα έπρεπε να σιωπούμε, λόγοι υπάρχουν πολλοί, ας τους ανακαλύψουμε λοιπόν…
Η αγαπητή μου Saveta Jovanović από την Σερβία. Ναι, ελευθερία στην έκφραση και ίσως να μην είναι καθόλου πολιτικώς ορθό να σχολιάσουμε το συγκεκριμένο εξώφυλλο. Τι θα πουν όλες εκείνες οι φεμινίστριες και οι λοιπές εις –ίστριες;;;
Δεν θα μπορούσε τουλάχιστον να μην καταπιέζει το τρίχωμα με το καλσόν;
είσαι περίεργος; έχουμε και ήχο: