Πριν από λίγη ώρα το ΔΣ του Συλλόγου Ε.Ε.Ν.Ν. Ο ΣΙΘΩΝ ανακοίνωσε την ακύρωση του 15ου Αγώνα ψυχής στη Νικήτη.
Η απόφαση πάρθηκε μετά τα νέα μέτρα που ανακοινώθηκαν στα πλαίσια της μείωσης της έξαρσης του covid-19.
“Οι πόλεις σιγά σιγά μπαίνουν όλες στο κόκκινο κάτι που κάνει αναμφίβολη την πρόσβαση στην Χαλκιδική. Ευχόμαστε όλα αυτά να περάσουν σύντομα και του χρόνου να γίνουν όλα όπως πρέπει. Θα σταλεί μέιλ σε όλους τους αθλητές με την συγκεκριμένη ανακοίνωση για να πληροφορηθούν όλοι εγκαίρως.”, αναφέρει η ανακοίνωση του συλλόγου.