Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Νηπιαγωγείου και Δημοτικού Σχολείου Παράλια Διονυσίου σας προσκαλεί στον αποκριάτικο πάρτι των σχολείων το Σάββατο 22 Φεβρουάριου 2020 στις 17.30 στην καφετερία “Η Σταύρενα”.
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Νηπιαγωγείου και Δημοτικού Σχολείου Παράλια Διονυσίου σας προσκαλεί στον αποκριάτικο πάρτι των σχολείων το Σάββατο 22 Φεβρουάριου 2020 στις 17.30 στην καφετερία “Η Σταύρενα”.