Ο Σύνδεσμος Φίλων Λαογραφίας και Παράδοσης Αφύτου, στα πλαίσια της Γιορτής της μητέρας, παρουσιάζει το θεατρικό δρώμενο «Μάνα στα πρόθυρα νευρικής κρίσης» στην Άφυτο στις 2 Φεβρουαρίου 2020 στις 18.00 στο εστιατόριο “Σουσουράδα”.
Ο Σύνδεσμος Φίλων Λαογραφίας και Παράδοσης Αφύτου, στα πλαίσια της Γιορτής της μητέρας, παρουσιάζει το θεατρικό δρώμενο «Μάνα στα πρόθυρα νευρικής κρίσης» στην Άφυτο στις 2 Φεβρουαρίου 2020 στις 18.00 στο εστιατόριο “Σουσουράδα”.