Πρώτες εκλογές λοιπόν για τον δήμο της Νέας Προποντίδας και μετά από δύο Κυριακές τα τελικά και συγκεντρωτικά αποτελέσματα φένονται στον κάτωθι πίνακα από το Υπουργείο Εσωτερικών.
Πατήστε πάνω στην εικόνα για μεγέθυνση.
Πρώτες εκλογές λοιπόν για τον δήμο της Νέας Προποντίδας και μετά από δύο Κυριακές τα τελικά και συγκεντρωτικά αποτελέσματα φένονται στον κάτωθι πίνακα από το Υπουργείο Εσωτερικών.
Πατήστε πάνω στην εικόνα για μεγέθυνση.