Η Πολιτιστική εταιρεία Εκπαιδευτικών ΄΄ΠΛΕΥΣΗ΄΄ σε συνεργασία με τις ΕΚΔΟΣΕΙΣ “ΑΦΟΙ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ Α.Ε.” διοργανώνουν την παρουσίαση βιβλίου του Κώστα Ανθόπουλου ‘’Η Ελληνική εκπαίδευση στη δίνη της κρίσης’’, την Παρασκευή 17 Μαΐου και ώρα 20:00 στο Δημοτικό Θέατρο Νέων Μουδανιών.
Ομιλητές:
Χαραλάμπους Δημήτρης Καθηγητής Παιδαγωγικού Τμήματος Α.Π.Θ. Μπέτσας Γιάννης Επίκουρος Καθηγητής Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής εκπαίδευσης Α.Π.Θ. Φασφαλής Νίκος Αιρετός ΚΥΣΠΕ
Την εκδήλωση θα συντονίσει η Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Νέας Προποντίδας Δέσποινα Ραμανδάνη
Υπό την Αιγίδα του Δήμου Νέας Προποντίδας