Μεγάλο μποτιλιάρισμα σημειώθηκε το βράδυ του Σαββάτου από τη γέφυρα Μουδανιών προς τον Άγιο Μάμα Χαλκιδικής.
Πιο συγκεκριμένα, αρκετός κόσμος προσπάθησε την προτελευταία μέρα να πάει στην εμποροπανήγυρη του Αγίου Μάμα, με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί μεγάλη ουρά που είχε φτάσει τα 10 χιλιόμετρα.
Λόγω της μεγάλης αναμονής στον δρόμο, κάποιοι αποφάσισαν να κάνουν αναστροφή και να γυρίσουν πίσω.
Δείτε φωτογραφίες και βίντεο
Υπενθυμίζεται ότι σήμερα Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου 2022 είναι η τελευταία μέρα για φέτος της μεγαλύτερης εμποροπανήγυρης της βόρειας Ελλάδας στον Άγιο Μάμα Χαλκιδικής που επέστρεψε μετά από δύο χρόνια διακοπής λόγω του κορονοϊού.
Με πληροφορίες από: thes.gr *Πηγή κεντρική φώτο: facebook Karagiannis Giannis