Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Φάρος Νέα Μουδανιά ανακοίνωσε την αναστολή λειτουργίας των χορευτικών τμημάτων του συλλόγου (γυναικείο, εφηβικά, παιδικά, κρητικών χορών, παραστάσεων), λόγω covid-19, από σήμερα 30 Οκτωβρίου 2020 μέχρι νεωτέρων οδηγιών.
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Φάρος Νέα Μουδανιά ανακοίνωσε την αναστολή λειτουργίας των χορευτικών τμημάτων του συλλόγου (γυναικείο, εφηβικά, παιδικά, κρητικών χορών, παραστάσεων), λόγω covid-19, από σήμερα 30 Οκτωβρίου 2020 μέχρι νεωτέρων οδηγιών.