Πραγματοποιήθηκε η Χριστουγεννιάτικη γιορτή στην Ιερισσό την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019 στο προαύλιο του Πολιτιστικού Κέντρου Ιερισσού.
Το Επιμελητήριο Χαλκιδικής, ο Σύλλογος Επαγγελματιών Ιερισσού και ο Δήμος Αριστοτέλη ετοίμασαν μια όμορφη Χριστουγεννιάτικη γιορτή για τα παιδιά, κόντρα στο πείσμα του καιρού.
Ο δήμαρχος Αριστοτέλη κ. Στέλιος Βαλιάνος ευχαρίστησε τον πρόεδρο του Επιμελητηρίου Χαλκιδικής κ. Γιάννη Κουφίδη και την πρόεδρο του Σωματείου Επαγγελματιών Ιερισσού κα. Κλειώ Αίβαζιδου για την άριστη σύμπραξη τους.