Ο Πολιτιστικός Λαογραφικός Σύλλογος Ν. Μαρμαρά Χαλκιδικής Π.Λ.Σ Προικόννησος συμμετέχει στην Εορταστική Συνάντηση Χορωδιών ” Χριστουγέννων Ωδές” την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019 στις 19.00 στο Ελληνικό Παιδικό Χωριό στο Φίλυρο.
Ο Πολιτιστικός Λαογραφικός Σύλλογος Ν. Μαρμαρά Χαλκιδικής Π.Λ.Σ Προικόννησος συμμετέχει στην Εορταστική Συνάντηση Χορωδιών ” Χριστουγέννων Ωδές” την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019 στις 19.00 στο Ελληνικό Παιδικό Χωριό στο Φίλυρο.