Ο Δήμαρχος Ν. Προποντίδας κ. Μ. Καρράς, ο Πρόεδρος του Πολιτιστικού και Αθλητικού Οργανισμού του Δήμου Ν. Προποντίδας κ. Παναγιώτης Σαρόγλου και ο Πρόεδρος της Κοινότητας Ν. Μουδανιών κ. Ν. Θεργιός σας προσκαλούν στη Χριστουγεννιάτικη Γιορτή και τη Φωταγώγηση του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου στα Ν. Μουδανιά την Παρασκευή 6 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 7 το απόγευμα στην Κεντρική Πλατεία Ν. Μουδανιών.
Σας περιμένουν:
Καλπάζοντας με τον… Lord των Χριστουγέννων, Εορταστικά Δρώμενα, Χριστουγεννιάτικα Φουσκωτά Σπιτάκια, Άγιος Βασίλης, Τάρανδοι, Χιονάνθρωποι, Ξωτικά, Παραμύθια, Κατασκευές, Face Painting, Χριστουγεννιάτικοι Ξυλοπόδαροι, Δώρα και Πολλές Εκπλήξεις για Μικρούς και Μεγάλους!