ΟΔΥΣΣΕΒΑΧ στην ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ!
Η παράσταση του καλοκαιριού την Τρίτη 20 Αυγούστου στο ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΣΙΒΗΡΗΣ ΩΡΑ 21:00.
Μην χάσετε την παράσταση που μεγάλωσε και μεγαλώνει γενιές, το ταξίδι ξεκινάει, επιβιβαστείτε! Η παράσταση είναι ιδανική για παιδιά όλων των ηλικιών. Προπώληση εισιτηρίων: SUPER MARKET ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ (Σίβηρη), ΜΙΝΙ ΜΑRKET “IOANNIS” ΜΑΝΑΛΟΥΤΣΟΣ – 23740 22279 (Σίβηρη), Βιβ/λείο SCRABBLE (Κασσάνδρεια).