Ο Σύλλογος Ποντίων Λακκώματος σας προσκαλεί στην καθιερωμένη ετήσια εκδήλωσή του “19α Ποντιακά Δρώμενα Σταυρίτες 2019”, Σάββατο, 31 Αυγούστου 2019 στις 21: 30.
Ελάτε να διασκεδάσουμε μαζί υπό τους ήχους της Λύρας και του Νταουλιού, με άφθνονο φαγητό και ποτό.
Στο καλλιτεχνικό πρόγραμμα: Λύρα – Τραγούδι: Ματθαίος Τσαχουρίδης Πλήκτρα: Αθανάσιος Σωτηριάδης Κρουστά: Γιώργος Κορτσινίδης Λύρα: Κώστας Σιδηρόπουλος Νταούλι: Ανέστης Χατζηαβραμίδης
Είσοδος: 10€ (Περιλαμβάνει πλήρες μενού).