Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2013
από 8:30 π.μ. έως 01:00 μ.μ.
στον χώρο του Κ.Α.Π.Η. Σημάντρων
Η τράπεζα αίματος <<ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΧΑΝΟΣ>> διοργανώνει την καθιερωμένη πλεον ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ.
Η εθελοντική αιμοδοσία σώζει ζωές. Δώσε αίμα, σώσε ζωές. Δώσε ζωή, είναι στο αίμα σου. Πρόσφερε αίμα. Κάνε μια καρδιά να χτυπά. Γίνε και εσύ Εθελοντής Αιμοδότης, ΣΩΣΕ ΖΩΕΣ. Μην αδιαφορείς. Ο επόμενος που θα χρειαστεί μπορεί να είσαι Εσύ. 5′ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ!