Οι εγγραφές για την «Ακαδημία Εικαστικών» του Πολιτιστικού Συλλόγου Νέων Μουδανιών «Ο ΦΑΡΟΣ» έχουν ξεκινήσει, με στόχο να αρχίσουν τα μαθήματα τον Οκτώβριο.
Θα λειτουργήσουν τμήματα για παιδιά και ενήλικες:
1) Ζωγραφική2) Χαρακτικής3) Φωτογραφίας4) Ψηφιακής επεξεργασίας εικόνας
Οι εγγραφές γίνονται κάθε Δευτέρα 10:00-11:30 το πρωί, Τετάρτη και Παρασκευή 17:30-19:30 το απόγευμα, στα γραφεία του Συλλόγου που βρίσκονται στο κτίριο του παλιού υδραγωγείου στον προαύλιο χώρο της εκκλησίας Παναγία Κορυφινή.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε:
Γραφεία Συλλόγου Τηλ. 23730 22544 E-mail. farosmoudania1@yahoo.gr
Β. Παπαδοπούλου (Πρόεδρος του Συλλόγου) Τηλ. 6974 065 033
Νικόλας Κυριάκου (Υπεύθυνος διδασκαλίας Ζωγραφικής και Χαρακτικής) Τηλ. 23730 41667, 6946 506 860www.nikolas-kyriakou.gr
Χάρης Παπαευστρατίου (Υπέυθυνος διδασκαλίας Φωτογραφίας και Ψηφιακής επεξεργασίας εικόνας) Τηλ. 23730 24999, 6946 057 897www.facebook.com/2parchitects.gr
Από τον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε ή να κατεβάσετε σε μορφή pdf το φυλλάδιο της Ακαδημίας Εικαστικών του Π.Σ. Ο ΦΑΡΟΣ.
Φυλλάδιο Ακαδημίας Εικαστικών.pdf
————————————————————————– * Για αντιγραφή/αναμετάδοση του συγκεκριμένου άρθρου και οποιουδήποτε επισυναπτόμενου αρχείου/φωτογραφίας, θα πρέπει να υπάρχει οπωσδήποτε αναφορά στην πηγή με το όνομα του συγκεκριμένου ιστολογίου (Νέα Μουδανιά Blog) με ενεργό link.