ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΔΡΑΣΕΙΣ: ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΤΖΑΜΑΡΙΕΣ ΤΩΝ ΑΔΕΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ – ΣΤΟΛΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ (περίπτερο μπροστά στον ΟΤΕ).
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ: ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ “ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ” ΣΤΙΣ 5 ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΣΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΩΝ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ( Δωρεάν για μικρούς και μεγάλους). ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΗΘΟΠΟΙΩΝ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ – ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟΥ – ΑΝΑΜΑ ΔΕΝΤΡΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΣΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ.
ΠΕΜΠΤΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ: ΠΑΡΤΥ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΕΔΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΡΑΣΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ: ΣΤΙΣ 11ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΜΑΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΕ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ, ΧΟΡΟ ΚΑΙ ΞΥΛΟΠΟΔΑΡΟ.
Συνεργαζόμενοι φορείς: ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΥ Ν.ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ ΔΙΓΕΧΑ ΙΕΚ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ——————————————————ΜΕΓΑΛΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ: ΕΛΤΑ COURIER ΠΟΛΥΧΩΡΟΣ ΠΑΡΚΟ στη Ν.Ποτίδαια ——————————————————-
Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΕΙ. ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ
Με εκτίμηση Η Πρόεδρος και το Δ.Σ