Αισθάνεστε ότι χάνετε τον έλεγχο; Επιπτώσεις και διαχείριση άγχους Σεμινάρια / Ομιλίες Ψυχο-εκπαίδευσης στην ΧΑΝΘ – Ψυχολογικό Εργαστήρι.
Για 1η χρονιά φέτος, οι Συμβουλευτικοί Ψυχολόγοι Λία Μητσέα & Κατερίνα Μύρβαλη (Ψυχολογικό Εργαστήρι) μοιράζονται μαζί σας πληροφορίες και συζητούν θέματα ψυχολογίας. Οι ομιλίες γίνονται στα πλαίσια της κοινωνικής προσφοράς της ΧΑΝΘ, στην αίθουσα Σεμιναρίων, ημέρα Δευτέρα 6:00-8:00μμ με ελεύθερη είσοδο για το κοινό.
ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011: Απώλεια & πένθος – Πώς συνεχίζουμε να ζούμε.
ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΜΑΙΟΥ 2011: Κακοποίηση-Πώς παίρνουμε τα ηνία της ζωής μας.
ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΜΑΙΟΥ 2011: Εξαρτήσεις η μάστιγα της αυτοκαταστροφής
Επιστημονικοί υπεύθυνοι: ΛΙΑ ΜΗΤΣΕΑ Συμβουλευτική Ψυχολόγος-Ψυχοθεραπεύτρια Ενηλίκων, Εφήβων & Ζευγαριών ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΥΡΒΑΛΗ Συμβουλευτική Ψυχολόγος-Ψυχοθεραπεύτρια Ενηλίκων, Εφήβων & Ζευγαριών
Που: Αίθουσα Σεμιναρίων της ΧΑΝΘ,ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Ώρα: 6:00 – 8:00μμ Είσοδος: Ελεύθερη για το κοινό
Πληροφορίες:Τμήμα Προβολής & Επικοινωνίας Τηλ. 2310 241007