Άλλος ένα απίστευτος τύπος. Αλλά ακόμα πιο απίστευτοι ήταν οι τέσσερις αστυνομικοί, δύο με περιπολικό και δύο πεζοί, που πέρασαν από δίπλα του και δεν είδαν κάτι παράξενο σε αυτή την εικόνα.
Όπως έχω ξαναπεί, μάλλον ο παράξενος είμαι εγώ.
Άλλος ένα απίστευτος τύπος. Αλλά ακόμα πιο απίστευτοι ήταν οι τέσσερις αστυνομικοί, δύο με περιπολικό και δύο πεζοί, που πέρασαν από δίπλα του και δεν είδαν κάτι παράξενο σε αυτή την εικόνα.
Όπως έχω ξαναπεί, μάλλον ο παράξενος είμαι εγώ.