Μήπως, ειδικά τώρα το καλοκαίρι, θα έπρεπε να είμαστε πιο προσεχτικοί και να μην αφήνουμε τα χωράφια / οικόπεδα μας, σε αυτή την κατάσταση; Θα ψάχνουμε να βρούμε ποιός φταίει μετά.
Αλήθεια ο δήμος έχει κανονισμό που προβλέπει τέτοιες καταστάσεις;
Μήπως, ειδικά τώρα το καλοκαίρι, θα έπρεπε να είμαστε πιο προσεχτικοί και να μην αφήνουμε τα χωράφια / οικόπεδα μας, σε αυτή την κατάσταση; Θα ψάχνουμε να βρούμε ποιός φταίει μετά.
Αλήθεια ο δήμος έχει κανονισμό που προβλέπει τέτοιες καταστάσεις;